Speak English for Success

Interaktivní kurzy anglického jazyka

Potřebujete zdokonalit plynulost vaší angličtiny? Mluvit efektivně a s jistotou?

Učitelka Mgr. Karla Koseva

Jmenuji se Karla Koseva a jsem zkušená učitelka anglického jazyka. Studovala jsem MU - Pedagogická fakulta, Lektorství anglického jazyka a navazující magisterský obor Učitelství pro základní a jazykové školy. Učím angličtinu již patnáctým rokem a učila jsem více, než 20 000 studentů (gymnázium, jazykové kurzy, individuální výuka všech věkových skupin a úrovní). Pracuji také jako nakladatelka a překladatelka knih, které se týkají témat neurověd, překládám technickou dokumentaci pro Brusel a Londýn.

Jsem certifikovaná hodnotitelka písemné a ústní maturity, CERMAT. 

 

Ráda pomáhám studentům dosahovat dobrých výsledků. Mám ráda živé diskuze, které k něčemu vedou a hlavně vás něco dobrého naučí. Jsem veselá povaha, takže v hodinách se i zasmějeme. Nemám ráda suché hodiny výuky. 

Hodiny 

EduHeart-Brain Academy nabízí hodiny pro mládež, která se připravuje na maturitní zkoušku, stejně tak jako hodiny pro dospělé všech úrovní.

Všechny naše hodiny jsou vedeny prakticky ve snaze pomoci každému studentu zbavit se strachu z anglického jazyka a radovat se z vlastních výsledků. :-)

Přihlaste se do některého z našich interaktivních online kurzů a uvidíte, že je to stejné, jako byste seděli v kurzu. Máme pro vás týdenní úkoly, které kontrolujeme, budete se muset do kurzů připravovat. Zašleme vám spoustu slovní zásoby, frází, článků, o kterých v hodinách ŽIVĚ diskutujeme.

Budeme se na vás těšit! 

Mgr. Karla Koseva.

ERROR: Facebook comment cannot be displayed. Please go to IB 2.0 Settings page to integrate IB 2.0 with Facebook app.

© 2017 Mgr. Karla Koseva - EduHeart-Brain Academy - All rights reserved -| Terms and Services - Podmínky pro poskytování služeb / Smluvní podmínky | Privacy Policy - Ochrana soukromí

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.