Sledujte naše kurzy

úterý v 16:00 + další dny

každý týden jiná dovednost: reading, listening, speaking, writing

(Tyto kurzy živě zdarma jsou pro zájemce o jeden z našich kurzů, napište nám dolů do chatovacího okénka týden předem, sdělte nám, o jaký kurz z nabídky našich kurzů živě online máte zájem a my vám zprostředkujeme ukázkovou hodinu zdarma. Odkaz na naše KURZY ŽIVĚ ONLINE JE ZDE)

ŽIVĚ ZDE...

úterý 7.3. 2017

A2 - B1 ZÁKLADY GRAMATIKY - rozbor

+ cvičení

Probíráme různá témata: rezervace v restauraci, hotelu, slovíčka, gramatika, fráze, idiomy, etc., navrhntěte... :-) 

Jak se dostat do vysílání? Stáhněte si ZOOM.US ZDE

Po stažení zoom znovu kliknete na můj odkaz na ŽIVĚ ZDE a nahoře na liště kliknete na 'Join a meeting'. Pokud na odkaz ŽIVĚ ZDE kliknete po skončení hodiny, pak vás to do hodiny nepřipojí, protože hodina už nebude běžet.

Do zoom se nemusíte přihlašovat.

Nerozumíte, jak zoom funguje? Pak tedy klikněte každé úterý 5 minut před 16:00 na Skype odkaz ZDE: a budete připojeni do vysílání. Před prvním kliknutím je nutné si mne na skypu přidat. Informace vám budou dány zde dole v chatu. Budu s vámi sdílet obrazovku, maximum účastníků je 25. 

 


Uložené záznamy videí zde níže na odkaze.

Přidejte se k nám do klubu. Pořádáme pravidelné KURZY ŽIVĚ ONLINE. Pokud máte zájem o naše ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ, napište nám dolů do chatovacího okénka. Je třeba nám napsat týden předem. Sdělíte nám, o jaký kurz máte zájem, v jakém časovém horizontu, zkusíme s Vámi chvíli konverzovat, zhodnotíme Vaši úroveň a poradíme co dál.

Budeme se na vás těšit! 

Mgr. Karla Koseva.


Dejte nám like a sdílejte zde níže naše facebookové stránky a vyhrajte jeden z našich online živých kurzů zdarma! :-)

Copyright 2017 (c) Mgr. Karla Koseva, EduHeart-Brain Academy, All Rights Reserved
Privacy Policy - Terms of Service

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.