EduHeart-Brain Academy 

Pořádáme semináře a online semináře ke knihám:

Kdo mi vypnul mozek? od Dr. Caroline Leaf

Zapněte si mozek od Dr. Leaf

Cílem seminářů je vysvětlit, o čem knihy jsou a jaký mají praktický přínos pro současnou společnost. Hlavním účelem semináře je provést praktickými kroky v knihách a odnést si spoustu praktických poznatků. Pro více informací nás kontaktujte. 

Seminář je vhodný pro pedagogické pracovníky, mládežnické kluby, manželské poradny, dále pro jednotlivce jakéhokoli věku. 

Témata: ovládání svého myšlenkového života, překonávání mentálních, emočních a duchovních obtíží, stresu.


EduHeart-Brain Academy 

pořádá online seminář

Jak mohu ovládat své myšlenky?

založený na programu Heart Physics a další dostupné literatuře

Seminář 'Jak mohu ovládat své myšlenky?' se zabývá optimálním zpracováváním informací na základě souladu mezi mozkem a srdcem.

V praktickém životě to funguje tak, že pokud chceme být produktivní, náš mozek a srdce musí pracovat v naprostém souladu. Všechny naše myšlenky prochází naším mozkem a následně srdcem.  Je možné se z nekontrolovaného toku myšlenek vymanit a začít je ovládat.  Naučme se je ovládat a naučme i druhé, jak je mohou ovládat. 

Semináře jsou vhodné pro pedagogické pracovníky, mládežnické kluby, manželské poradny, dále pro jednotlivce jakéhokoli věku. 

Témata: myšlení a učení, zvýšení inteligence, zlepšení paměti, ovládání svého myšlenkového života, překonávání mentálních, emočních a duchovních obtíží, stresu.

Autorka seminářů má teologické a sociálně-právní vzdělání, dále má pedagogické vzdělání a dlouholetou praxi v oblasti školství.  Několikaletý přístup k žákům s poruchami pozornosti ADHD, ADD, SLD, autistické spektrum na základě poznatků z oblasti neurověd. Od roku 2015 se věnuje nakladatelské činnosti. Vydává knihy, které se zabývají tématy neurověd, jsou určené pro odbornou i širokou veřejnost a představují využití poznatků v praxi. Vyvinula své semináře na mnoha poznatcích získaných v seminářích na VŠ, dále na programu Heart Physics, Coursera Learning to Learn a mnoha dalších metodických knihách a zahraničních seminářích.

 

Co absolvováním semináře získáte?

  • - zajímavé poznatky o fungování mozku, srdce, těla
  • - 4 praktické kroky k ovládnutí myšlenkových procesů
  • - praktické rady na zlepšení paměti a zvýšení inteligence
  • - kroky k odstranění duševních a duchovních obtíží


  • Pro více informací nás kontaktujte. 

Chráníme vaše soukromí 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.