LIVE INTERACTIVE ONLINE COURSES

  • Pokud zaplatíte kurz a pak se rozhodete, že kurz nemůžete absolvovat, není v naší kompetenci řešit tento problém, jelikož již ode dne zaplacení vašeho kurzu pilně pracujeme na jeho přípravě a sháníme vhodný materiál právě pro vás. S přípravou kurzu je spojena spousta administrativních úkonů.
  • Před zakoupením kurzu se ujistěte, zda opravdu v ten konkrétní den a hodinu máte volno. Nemůžeme reagovat na podněty, že jste se kurzu nemohli zúčastnit. Všem účastníkům kurzu jsou zaslány nahrávky z každé lekce společně s domácími úkoly, nehledě na tom, zda byli připojeni, či nikoli. Zašleme vám tedy nahrávky a domácí úkoly. V případě vaší nepřítomnosti na kurzu vám nemůžeme poskytnout náhradní hodinu.
  • Před zaplacením online kurzu se ujistěte, zda máte dobré připojení k internetu. Během kurzu, ani po jeho skončení nemůžeme řešit potíže spojené s vašim připojením. 
  • Před začátkem kurzu si vypněte reproduktory a nasaďte si sluchátka s mikrofonem. Po připojení si můžete zapnout i webovou kameru.
  • Připojujte se na počítač vždy cca 5 minut před zahájením lekce. Pokud se do lekce připojíte později, není v naší kompetenci se vám po hodině dále věnovat. Všichni účastníci kurzu mají po skončení každé z lekcí celoživotní záznam z každé lekce, nehledě na tom, zda byli ten den připojeni, či nikoli, můžete tedy čerpat tam. Úkoly jsou také vždy zaslány všem nehledě na tom, zda jste v ten den byli připojeni, či nikoli.
  • Po zaplacení kurzu se snažte účastnit všech lekcí. Pokud na některé z lekcí budete chybět, zasíláme pak nahrávku z lekce, zadáváme zpětně domácí úkoly.
  • Nejnižší pošet účastníků v kurzu je 10. V průměru 24 hodin před zahájením kurzu poskytovatel kurzu zkontroluje počet přihlášených účastníků v kurzu. Pokud by byl počet účastníků v kurzu nižší než 10, pak má poskytovatel kurzu právo oslovit všechny účastníky kurzu e-mailem a informuje je s přesunem kurzu do dalšího termínu. Pokud se z jakéhokoli důvodu účastník kurzu nemůže v dalším termínu zúčastnit některých lekcí, pak to oznámí poskytovateli e-mailem a bude mu zaslána nahrávka ze zameškaných lekcí a domácí úkoly z těchto lekcí. 

Postup pro přihlášení na online kurzy

Přečtěte si důležité pokyny pro přihlášení na online kurzy

Students' Feedback...

Read Students' Feedback Here Below...

Blažena Pospíšilová, 57 let, Hulín

Do jazykové školy – tehdy ještě státní jsem chodila před více jak 30 lety. Teď v poslední době 4 roky do jazykových kurzů v tomto roce k Mgr. K.Koseva. Výuka Karly mi naprosto vyhovuje,v jazykových kurzech, kam jsem chodila doposud, jsem neměla nejmenší pocit,že bych se posunula dál,kdežto nyní ten pocit mám. Karla vycítí mé nedostatky a zaměříme se na mé konkrétní potřeby. Doporučila jsem ji i mým kolegyním ( různého věku ) v zaměstnání a jejich názor je stejný a možná se i na těchto stránkách objeví. Jednoduše: mohu jen a jen doporučit!

Markéta Hanáková, 20 let, Veselí nad Moravou

Maximální spokojenost! Dříve jsem neuměla přeložit větu, ale teď ji konečně snadno přeložím a díky zvýšené slovní zásobě dokážu sama utvořit věty! Také jsem si velmi utříbila systém v časech, kterým jsem absolutně nerozumněla a pochopila jsem všechny složité a důležité fráze, které jsem potřebovala. S paní učitelkou Kosevou jsem byla velmi ráda. Vyučovací hodiny byly vedeny v příjemné atmosféře a vše mi v klidu vysvětlila. Když jsem něco nepochopila hned, snažila se mi to vysvětlit jiným způsobem, dokud jsem to nepochopila. Na všechny hodiny jsem se velmi těšila! Nebrala jsem to jako obyčejnou hodinu anglického jazyka, ale jako posezení s kamarádkou, u které jsem se hodně naučila! S čistým svědomím můžu VŘELE DOPORUČIT paní Kosevu jako výbornou angličtinářku, díky které se mi podařilo úspěšně složit maturitní zkoušku.

Filip Gregovský, 33 years, technical engineer, Zlín – Malenovice

Teaching is done in very friendly atmosphere with focus on individual improvement of each pupil, directly in the fields where it is most needed. Lessons thus becoming very effective and you can see an improvement after just a few lessons. Mrs. Koseva is also very cheerful and pleasant woman and I highly recommend her lessons.

Výuka je vedena ve velmi příjemné atmosféře s důrazem na zdokonalení se na rovině osobních potřeb každého žáka, je řízena přímo na oblasti, kde je třeba se zdokonalit. Lekce se tím pádem stávají velmi efektivními a již po několika absolvovaných lekcích můžete sledovat zlepšení. Paní Koseva je také velmi veselá a příjemná osoba a její hodiny velice doporučuji. 

Eva Sudolská, 31 let

Paní Karla je výborná učitelka, díky ní se nebojím využívat svoji angličtinu v praxi. Vyšla mi ve všem vstříc, co se týče výuky i mých potřeb. Učení s ní je více přínosnější než v jazykové škole, protože se mi věnuje individuálně, tudíž se více naučím za kratší dobu. DOPORUČUJI.

Jiří, Zlín, 20 let

Milá paní Koseva je velice kvalitní učitelka. V hodinách doučování jsem se naučil vše, co jsem potřeboval k odmaturování na střední škole. Procházeli jsme si spolu jak fráze, které jsem se musel naučit, tak také poslechy a řadu krátkých i dlouhých, formálních i neformálních dopisů. Byl jsem s doučováním velice spokojen, takže mohu doporučit pro všechny, kteří potřebují pomoct, nebo se v anglickém jazyce zdokonalit.

Copyright 2016 Mgr. Karla Koseva - EduHeart-Brain Academy - All rights reserved -| Terms and Services - Podmínky pro poskytování služeb / Smluvní podmínky | Privacy Policy - Ochrana soukromí |

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.