Reference 

Eva Sudolská, 31 let

Paní Karla je výborná učitelka, díky ní se nebojím využívat svoji angličtinu v praxi. Vyšla mi ve všem vstříc, co se týče výuky i mých potřeb. Učení s ní je více přínosnější než v jazykové škole, protože se mi věnuje individuálně, tudíž se více naučím za kratší dobu. DOPORUČUJI.

Markéta Hanáková, 20 let, Veselí nad Moravou

Maximální spokojenost! Dříve jsem neuměla přeložit větu, ale teď ji konečně snadno přeložím a díky zvýšené slovní zásobě dokážu sama utvořit věty! Také jsem si velmi utříbila systém v časech, kterým jsem absolutně nerozumněla a pochopila jsem všechny složité a důležité fráze, které jsem potřebovala. S paní učitelkou Kosevou jsem byla velmi ráda. Vyučovací hodiny byly vedeny v příjemné atmosféře a vše mi v klidu vysvětlila. Když jsem něco nepochopila hned, snažila se mi to vysvětlit jiným způsobem, dokud jsem to nepochopila. Na všechny hodiny jsem se velmi těšila! Nebrala jsem to jako obyčejnou hodinu anglického jazyka, ale jako posezení s kamarádkou, u které jsem se hodně naučila! S čistým svědomím můžu VŘELE DOPORUČIT paní Kosevu jako výbornou angličtinářku, díky které se mi podařilo úspěšně složit maturitní zkoušku.

Anička Doležalová, 18 let

Myslím, že paní učitelka je naprosto perfektní. S lidmi si dá mnoho práce a má obrovskou trpělivost, vše co nepochopím ve škole, mi vysvětlí jak nejlépe umí. Paní učitelka je učiněný anděl, protože není jen učitelem, je mi i dobrým rádcem do života a její hodiny nejsou nudou. Vždy se zasmějeme a jsem ráda, že znám právě tuhle osůbku, protože mě vždy zahřeje u srdíčka a za to jsem moc vděčná.

Filip Gregovský, 33 years, technical engineer, Zlín – Malenovice

Teaching is done in very friendly atmosphere with focus on individual improvement of each pupil, directly in the fields where it is most needed. Lessons thus becoming very effective and you can see an improvement after just a few lessons. Mrs. Koseva is also very cheerful and pleasant woman and I highly recommend her lessons.

Výuka je vedena ve velmi příjemné atmosféře s důrazem na zdokonalení se na rovině osobních potřeb každého žáka, je řízena přímo na oblasti, kde je třeba se zdokonalit. Lekce se tím pádem stávají velmi efektivními a již po několika absolvovaných lekcích můžete sledovat zlepšení. Paní Koseva je také velmi veselá a příjemná osoba a její hodiny velice doporučuji. 

Blažena Pospíšilová, 57 let, Hulín

Do jazykové školy – tehdy ještě státní jsem chodila před více jak 30 lety. Teď v poslední době 4 roky do jazykových kurzů v tomto roce k Mgr. K.Koseva. Výuka Karly mi naprosto vyhovuje,v jazykových kurzech, kam jsem chodila doposud, jsem neměla nejmenší pocit,že bych se posunula dál,kdežto nyní ten pocit mám. Karla vycítí mé nedostatky a zaměříme se na mé konkrétní potřeby. Doporučila jsem ji i mým kolegyním ( různého věku ) v zaměstnání a jejich názor je stejný a možná se i na těchto stránkách objeví. Jednoduše: mohu jen a jen doporučit!

Jiří, Zlín, 20 let

Milá paní Koseva je velice kvalitní učitelka. V hodinách doučování jsem se naučil vše, co jsem potřeboval k odmaturování na střední škole. Procházeli jsme si spolu jak fráze, které jsem se musel naučit, tak také poslechy a řadu krátkých i dlouhých, formálních i neformálních dopisů. Byl jsem s doučováním velice spokojen, takže mohu doporučit pro všechny, kteří potřebují pomoct, nebo se v anglickém jazyce zdokonalit.

Copyright  2016 Mgr. Karla Koseva EduHeart-Brain Academy- All Right Reserved | Terms & Condition | Privacy Policy | Disclaimer

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.